Пошук

Все, що ви хотіли знати про подарунки на день Святого Валентина

14 лютого зовсім скоро. Цей день для одних лише пошук подарунків для коханих, а для інших ціла індустрія. Так згідно з дослідженням Національної федерації роздрібної торгівлі США, загальні витрати на День Святого Валентина у 2019 досягли рекордних 20,7 млрд доларів.

У 2019 році середньостатистична людина витратила понад 160 доларів на День святого Валентина.  Цікаво, якщо мова йде про витрати коштів на подарунки, люди віком від 30 до 44 років витрачають більше, ніж будь-яка інша вікова група.  В середньому чоловіки на подарунки на День Святого Валентина планують витратити приблизно на 20% більше, ніж жінки.

Також з’явився ще один святковий день 13 лютого – Galentine’s Day. Це неофіційне свято створене у 2010 році завдяки американському політично-сатиричному телевізійному ситкому «Парки та зони відпочинку» (“Parks and Recreation”). Варіанти зображень та ідей до даного дня можна побачити в інстаграм за хештегом #GalentinesDay.

Тенденції дизайну до Дня святого Валентина набувають більш чіткого та легкого напрямку у 2020 році. Кумедні слогани або картинки, пастельні кольори та грайливі повідомлення / мотиви є одними з елементів дизайну, які будуть популярні серед споживачів цього року. Більшість предметів, які були куплені напередодні Дня Святого Валентина, будуть подаровані як подарунки.


У цей день заведено дарувати коханим і дорогим людям квіти, цукерки, повітряні кульки та інші приємні подарунки. Але давно час назвати ці варіанти подарунків “динозаврами”. Останні кілька років мейнстрімом стали атмосферні подарунки, особливу увагу варто звернути на парні подарунки: світшоти/худі, футболки абощо. Такий подарунок не лише приведе в захват другу половинку, але і буде зігрівати холодними й самотніми днями увесь рік.6 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі