FAQ

ЯК Я МОЖУ ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Усі замовлення здійснюються через: (1) цей сайт; (2) наш інстаграм або (3) по телефону +38 068 433 99 53

Я НЕ ВПЕВНЕНИЙ У РОЗМІРІ. ЯК ВИЗНАЧИТИСЬ?

Ми можемо запропонувати: (1) якщо ви в Києві - приїхати до нашого партнера (Singleprint, вул. Турівська 4, пн.-пт. 10:00-19:00 і сб. 12:00-16:00) і приміряти “бланкову продукцію” щоб визначитися з розміром і потім замовити продукцію з необхідним зображенням у нас на сайті. (2) Якщо немає можливості приїхати - ви можете виміряти свої розміри (груди і довжина і порівняти з нашими розмірами згідно схеми і розмірної таблиці в розділі виробу який ви обрали)

Ми виробляємо футболки та світшоти спеціально під ваше замовлення, тому ви не можете приміряти товар з необхідним для вас зображенням. Таким чином ми eco friendly і уникаємо створення продукції на склад, а виробляємо лише необхідний для нашого клієнта одяг.

футболка сингл.jpg

КОЛИ БУДЕ ЗІБРАНЕ ТА ВІДПРАВЛЕНЕ МОЄ ЗАМОВЛЕННЯ?

Термін оброблення та відправлення замовлення складає від 1 до 3 робочих днів. Проте ми завжди стараємось зробити в найкоротші терміни

ЯК ВИ ВІДПРАВЛЯЄТЕ ЗАМОВЛЕННЯ ПО УКРАЇНІ?

Усі замовлення за замовчуванням відправляються «Новою Поштою». Якщо ви бажаєте отримати ваше замовлення в інший спосіб, прохання попередньо зв'язатися з нами.

ЯКИЙ ТЕРМІН ДОСТАВКИ УКРАЇНА ТА СВІТ?

По Україні термін доставки Новою поштою від 24 годин та більше. Залежить від режиму роботи, вихідних та святкових днів.


Доставка по всім  напрямках окрім України здійснюється компанією “УкрПошта”. Доставка триває від 2 до 4 тижнів. Вартість розраховується індивідуально від параметрів замовлення, мінімальна вартість від 200 грн. 

Можливість примірки готового виробу з принтом відсутня.

ЯК Я МОЖУ ОПЛАТИТИ ТОВАР?

Замовлення можна оплатити банківською карткою Visa и MasterCard, Privatbank.

ВИ ВІДПРАВЛЯЄТЕ ЗАМОВЛЕННЯ ПІСЛЯПЛАТОЮ?

Ні, лише після попередньої оплати на сайті.

Я ХОЧУ ПОВЕРНУТИ/ЗАМІНИТИ/СКАСУВАТИ ЗАМОВЛЕННЯ. ЩО МЕНІ РОБИТИ?

Ми працюємо згідно Законодавства України. Щодо усіх схожих питань звертайтеся на пошту info@zarazprint.com або телефонуйте  +38 068 433 99 53

Я ХУДОЖНИК/ДИЗАЙНЕР І ХОЧУ З ВАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ. ЧИ ЦЕ МОЖЛИВО?

​Ми завжди відкриті до співпраці, надішліть як саме ви хотіли б співпрацювати та приклади ваших робіт на пошту info@zarazprint.com.

ЧИ МОЖНА ПРИДБАТИ ТОВАР ВЕЛИКИМИ ПАРТІЯМИ (ОПТОМ)?

Так, можливо. Прохання написати деталі вашого замовлення на пошту info@zarazprint.com.